Extrakt z listů olivovníku

OLIFE


je přírodní doplněk zpracovaný za studena bez ztráty výživových hodnot.

Po tisíciletí je olivovník nazýván stromem života. Tajemství vitální síly olivovníku se skrývá v listech, přirozené chemické laboratoři, která obsahuje 263 důležitých molekul. Jedná se o jeden z nejsilnějších antioxidantů vyskytujících se v přírodě. 


Obsah účinných složek extraktu z listů je 30x vyšší než u panenského olivového oleje.

Olife je patentovaný přírodní produkt certifikovaný ministerstvem zdravotnictví v Itálii.

Denní dávka extraktu z listů olivovníku obsahuje tolik prospěšných účinných látek, kolik se jich nachází ve 2 litrech panenského olivového oleje.

Denní dávka 70 ml nápoje obsahuje pouze 28 Kcal.

Co obsahují listy olivovníku


OLEUROPEIN - hořký, silně antioxidační glukosid. Hlavní účinná složka v listech olivovníku. Podporuje remineralizaci kostí, předchází osteoporóze.

Z hydrolýzy Oleuropeinu můžeme dále získat následující molekuly:

KYSELINA ELENOLOVÁ - pravé přírodní antibiotikum. Glukosid s antioxidačními, antivirovými a protizánětlivými účinky. Neutralizuje volné radikály, zvyšuje imunitu.

HYDROXYTYROSOL - jedno z nejsilnějších anti-age vyskytující se v přírodě. Zpomaluje proces stárnutí buněk. Podle jedné studie dokáže utlumit vedlejší účinky oxidačního stresu způsobeného kouřením. Působí pozitivně na hladinu serotoninu v lidském mozku. Podporuje formování glutathionu, utlumuje vedlejší účinky stresu, jejichž příčinou jsou degenerativní onemocnění a stárnutí.

TYROSOL - známý jako "molekula štěstí", má vliv na množství a aktivitu monoaminů v těle (dopamin, adrenalin, norepinefrin, serotonin). Má uklidňující a antidepresivní účinky. Zvyšuje až o 30% množství serotoninu v mozku. Velmi silný antioxidant, zvyšuje fyzickou a mentální výkonnost a soustředěnost.

RUTIN - jeden z nejaktivnějších flavonoidů. Projevuje se jako hlavní antioxidant, působí až 2,5 krát více než vitamín C a E. Je užitečný k obnovení mikrocirkulace, kontroluje oběhový systém, silné antihistaminikum. 

Zdravotní účinky nápoje Olife


ANITOXIDAČNÍ ÚČINEK - ochraňuje přede volnými radikály, které jsou pro tělo velmi škodlivé a způsobují stárnutí.

KONTROLA CHOLESTEROLU A LIPIDŮ - snížením lipoproteinů LDL (zlý cholesterol) a zvýšením hladiny HDL (hodný cholesterol). Snižuje hustotu krve (ředí krev). Ochraňuje před shluknutím krevních destiček (trombocyty).

VASOPROTEKTNÍ ÚČINEK - podporuje regeneraci buněk a zlepšuje elastičnost cév a žil. Chrání před kornatěním cév. Obnovuje mikrocirkulaci.

REGULUJE KREVNÍ TLAK - zlepšuje průtok krve a tím napomáhá k regulaci krevního tlaku.

VASODILATAČNÍ ÚČINEK - podporuje přísun kyslíku do všech tkání v našem těle. Zlepšuje sexuální výkonnost.

ÚČINEK NA DUŠEVNÍ STAV - ovlivňuje hladinu a aktivitu antistresových hormonů (kortisol, dopamin, adrenalin, norepinefrin a serotonin). Zlepšuje paměť a soustředěnost.

OCHRANA KŮŽE -především hydroxytorosol ochraňuje kůži. Díky hydratačnímu působení zabraňuje předčasnému stárnutí. Ochraňuje nás před kožními nemocemi.

ODVODŇUJÍCÍ ÚČINEK - vasodilatační účinky olivových listů podporují činnost ledvin.

DETOXIKAČNÍ ÚČINKY - olivové listy napomáhají k očistě těla, především kontrolují hladinu kyseliny urické, hladinu tuků a cukru v krvi. Podporují očistu jater.

ENERGIZUJÍCÍ ÚČINEK - výtažek z olivových listů má příznivé působení na naše tělo, má povzbuzující účinek při únavě, ospalosti a slabosti.

ANTICELULITIDNÍ ÚČINEK - napomáhá k vyloučení nečistot, které způsobují tvoření tzv. pomerančové kůže. Snižují ukládání tuků a přebytečných tekutin.

ÚČINEK HUBNUTÍ - olivové listy jsou nepřítelem obezity, snižují tělesnou hmotnost a napomáhají k úbytku břišního tuku, chrání nás před obezitou.

KONTROLA CUKRU V KRVI - extrakt má schopnost regulovat cukr v krvi, ochraňuje před cukrovkou.

OCHRANA TRÁVICÍ SOUSTAVY - gastritidy, hemeroidy, zácpa.

REMINERALIZACE KOSTÍ

PODPORUJE BŘIŠNÍ FLÓRU

OCHRANA TLUSTÉHO STŘEVA - zánět

PROTIZÁNĚTLIVÉ ÚČINKY

BRONCHODILATAČNÍ ÚČINKY

POSILUJE IMUNITNÍ SYSTÉM


Jak nápoj užívat?

  • Ráno na lačno půl hodiny před jídlem
  • 1 ml na 1 kg tělesné váhy (př. váha 70 kg = 70 ml denně)
  • Minimální doba užívání se doporučuje 3 měsíce
  • Dodržovat pitný režim !!!

Olife nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky. Je to přírodní produkt určený pro všechny věkové kategorie.

Pro více informací, objednávky či spolupráci nás KONTAKTUJTE