OLIFE 

OLIFE - EXTRAKT Z LISTŮ OLIVOVNÍKU 

Po tisíciletí je olivovník nazýván stromem života. Tajemství vitální síly olivovníku se skrývá v listech, přirozené chemické laboratoři, která obsahuje 263 důležitých molekul. Jedná se o jeden z nejsilnějších antioxidantů vyskytujících se v přírodě.

Olife je přírodní doplněk zpracovaný za studena bez ztráty výživových hodnot.

Obsah účinných složek extraktu z listů je 30x vyšší než u panenského olivového oleje.

Olife je patentovaný přírodní produkt certifikovaný ministerstvem zdravotnictví v Itálii.


Denní dávka extraktu z listů olivovníku obsahuje tolik prospěšných účinných látek, kolik se jich nachází ve 2 litrech panenského olivového oleje.

70 ml nápoje obsahuje pouze 28 Kcal.

LISTY OLIVOVNÍKU JSOU BOHATÉ NA TYTO LÁTKY:


OLEUROPEIN - hořký, silně antioxidační glukosid. Hlavní účinná složka v listech olivovníku. Podporuje remineralizaci kostí, předchází osteoporóze. 

Z hydrolýzy Oleuropeinu můžeme dále získat následující molekuly:


KYSELINA ELENOLOVÁ - pravé přírodní antibiotikum. Glukosid s antioxidačními, antivirovými a protizánětlivými účinky. Neutralizuje volné radikály, zvyšuje imunitu.


HYDROXYTYROSOL - jedno z nejsilnějších anti-age vyskytující se v přírodě. Zpomaluje proces stárnutí buněk. Podle jedné studie dokáže utlumit vedlejší účinky oxidačního stresu způsobeného kouřením. Působí pozitivně na hladinu serotoninu v lidském mozku. Podporuje formování glutathionu, utlumuje vedlejší účinky stresu, jejichž příčinou jsou degenerativní onemocnění a stárnutí.


TYROSOL - známý jako "molekula štěstí", má vliv na množství a aktivitu monoaminů v těle (dopamin, adrenalin, norepinefrin, serotonin). Má uklidňující a antidepresivní účinky. Zvyšuje až o 30% množství serotoninu v mozku. Velmi silný antioxidant, zvyšuje fyzickou a mentální výkonnost a soustředěnost. 


RUTIN - jeden z nejaktivnějších flavonoidů. Projevuje se jako hlavní antioxidant, působí až 2,5 krát více než vitamín C a E. Je užitečný k obnovení mikrocirkulace, kontroluje oběhový systém, silné antihistaminikum. 

PŘIROZENÝ POMOCNÍK V BOJI PROTI CHOROBÁM


JAK NÁPOJ SPRÁVNĚ UŽÍVAT? 

  • ráno na lačno, půl hodiny před jídlem
  • osoby bez zdravotních obtíží 1 ml na 1 kg tělesné váhy (př. váha 70 kg = 70 ml denně)
  • minimální doba užívání se doporučuje nejméně 3 měsíce
  • ZVÝŠIT PITNÝ REŽIM !!!

Výtažek z listů olivovníku nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky. Je to přírodní produkt určený pro všechny věkové kategorie. 


PRO DALŠÍ INFORMACE, OBJEDNÁVKY NEBO SPOLUPRÁCI NÁS KONTAKTUJTE.