Metoda Access Bars®


Tato metoda vznikla v roce 1990 v USA. 

Pomáhá nám odbourávat stres a napětí a usnadňovat změny ve všech oblastech života.

Access Bars je tělesný proces a způsob, jakým pracujeme s tělem tak, aby naše tělo bylo schopné eliminovat naše úhly pohledu, které nám brání vytvořit v našem životě změnu a to, co bychom rádi a to, po čem toužíme. 

Všude tam, kde si vytvoříme na záležitosti pevný úhel pohledu, nejsme schopni vidět nic, co by bylo v rozporu s těmi našimi úhly pohledu. Náš život nám bude ukazovat jenom to, o čem jsme se rozhodli, že je to tak a tak. Tím, že se zasekneme na něčem jako na pevném a pravdivém pro nás (i když to pro nás pravda není), eliminujeme obrovskou spoustu možností, protože velkou část možností, co se děje ve světě a kolem nás nebudeme schopni vnímat, někdy proti tomu budeme i bojovat.

Při terapii se jemným dotykem stimuluje 32 bodů na hlavě. Přitom dochází k uvolnění a vyčištění myšlenek, pocitů, emocí, vzorců chování a přesvědčení. Vzniká prostor pro cokoliv nového v životě. Začneme žít svůj život více vědomě.

K čemu použít Access Bars:

kdykoliv nemáme lehkost, kdykoliv jsme ve stresu, kdykoliv nemůžeme spát, kdykoliv jsme po nějaké traumatické situaci nebo se chystáme na něco, co pro nás není snadné (zkoušky, životní test).

Tato metoda nemá žádné kontraindikace. Je vhodná i pro děti. 

Access Bars je úžasný pro těhotné ženy a pro děti, které mají nejrůznější moderní  nálepky (ADHD, ADD).