Access Bars®

Metoda ACCESS BARS® vznikla v roce 1990 v USA a používá ve 176 zemích světa. Terapie odbourává stres a napětí, obnovuje samoléčebné procesy těla a uvolňuje vnitřní nastavené programy a omezení ve všech oblastech života.  

BARS je 32 bodů na hlavě, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, které si během života vytváříme, které v nás zůstávají uloženy a které nás omezují a vytvářejí nepohodlí v našem životě a v našem těle. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie a uvolní se jejich náboj. Následně na to informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit. 

Jak probíhá terapie

Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace a trvá 60 - 90 min. Terapeut se lehce postupně dotýká 32 specifických bodů tzv. "BARů" na hlavě klienta a tím aktivizuje elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Klient se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně po terapii vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním smyslu slova).

Terapie je vhodná pro každého, nemá žádné kontraindikace. 

V nejhorším případě se budete cítit, jako byste absolvovali nejlepší masáž svého života. V nejlepším případě se celý váš život s absolutní lehkostí ve všech oblastech zlepší.

Účinky terapie:

 • Odstranění bolestí různých částí těla
 • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
 • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Pomoc při obtížných životních situacích
 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
 • Zlepšení spánku
 • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
 • Zklidnění hyperaktivity u dětí
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
 • Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerem

Existuje možnost, jak se příjemnou cestou zbavit problémů, stresu i bolesti, jak se začít více smát, bavit se a užívat si života naplno.ACCESS BARS® je jedním z nástrojů Access Consciousness®.

Co je to Access Consciousness®?

Access Consciousness®, nebo-li PŘÍSTUP K VĚDOMÍ, vám umožní podívat se na svět jinak. Pomocí jednoduchých technik vám umožní měnit vše, o čem jste si až dosud mysleli, že změnit nemůžete a vytvořit vše, co si přejete. Umožňuje vám "vědět, že víte" a poskytuje vám způsoby, jak si plně uvědomit a začít pracovat jako vědomá bytost, kterou opravdu jste.

Tyto techniky, nástroje a procesy, které mění život, jsou navrženy tak, aby vám umožnily vytvořit život, který si přejete. Praktický, dynamický a pragmatický proces vám krok za krokem usnadní, abyste byli v každodenním životě více vědomi a odstranili všechny bariéry, které jste v průběhu života "nasbírali". Pak se život stane dobrodružstvím. Co bych chtěl vybrat? Co bych chtěl vytvořit? Kolik zábavy si mohu užít?

"Všechno v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou"