Access Bars®

Jemná, tichá a blahodárná terapie, při které se provádí energetická masáž 32 meridiánových bodů na hlavě. Začíná rozprouděním energie v celém těle.

Metoda je vhodná pro klienty, kteří upřednostňují méně komunikativní formu.  


Účinky metody 

  • odbourání stresu a napětí

  • obnovení samoléčebných schopností těla
  • uvolnění vnitřních nastavených programů, bloků a omezení ve všech oblastech života
  • pomáhá nám otevřít se všem možnostem, které si dokážeme ve svém životě představitTerapie probíhá vleže na zádech a trvá cca 60 min. Terapeut se dotýká postupně 32 specifických bodů na hlavě, které souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, kontrola, kreativita, léčení, smutek, radost, tělo, sexualita apod.

Jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo co už nám neslouží.

Stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Klient po terapii cítí uvolnění a spokojenost.

Tato terapie je vhodná pro každého. Nemá žádné kontraindikace. 

"Vědomí je schopnost být přítomen v životě v každém okamžiku, aniž bychom soudili sebe nebo někoho jiného. Je to schopnost přijímat všechno, nic neodmítat a vytvořit vše, co budeme v životě chtít - víc, než v současnosti máme a mnohem víc než si dokážeme představit." 

(Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness)Co to je? Co s tím můžu udělat? Můžu to změnit? Pokud ano, jak to můžu změnit?

Namísto vytváření závěrů v jakékoliv situaci budou tyto 4 otázky pokaždé tvořit více a budeme schopni věci měnit a tvořit za hranicemi jakéhokoliv zdánlivého omezení. 

Další 2 otázky z dílny Gary Douglase: Jak to můžu obejít? Jak to můžu použít ve svůj prospěch? Cokoliv nám bude moci přispívat, jsme-li ochotni změnit náš úhel pohledu a položit dotaz.