Access Bars®

Metoda ACCESS BARS® vznikla v roce 1990 v USA a používá ve 176 zemích světa. Odbourává stres a napětí, obnovuje samoléčebné procesy těla a uvolňuje vnitřní nastavené programy a omezení ve všech oblastech života.  

BARS je 32 bodů na hlavě, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, které si během života vytváříme, které v nás zůstávají uloženy a které nás omezují a vytvářejí nepohodlí v našem životě a v našem těle. Jemným dotykem správné kombinace bodů se rozproudí jejich energie a uvolní se jejich náboj. Následně na to informace s negativním nábojem mizí. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit. 

Jak probíhá terapie

Terapie probíhá vleže na zádech a trvá 60 - 90 min. Terapeut se postupně dotýká 32 specifických bodů na hlavě klienta a tím aktivizuje elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, kontrola, kreativita, léčení, smutek, radost, tělo, sexualita apod.

Jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo co už nám neslouží.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Klient se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. 

Terapie je vhodná pro každého, nemá žádné kontraindikace.