Energetická masáž pro dýchací a imunitní systém

03.02.2021

Toto cvičení od Prune Harris aktivuje léčivé síly těla a posiluje dýchací a imunitní systém. 

Je vhodné pro ty, co jsou nakaženi onemocněním covid 19, nebo si proti němu chtějí vytvořit odolnost. 

Popis cvičení:

Položte prsty do prohlubeninky krku tam, kde se krk připojuje na hruď a palec stejné ruky umístěte na místo pod klíční kostí do bodu, kde se paže připojuje k trupu. Palec druhé ruky umístěte pod bradu do měkkého dolíku za kostí brady a ukazováček a prostředníček položte na bradu pod spodní ret.

Palec na hrudi se spojuje s velmi důležitým bodem na meridiánu plic. Meridián je cesta, kterou proudí do orgánu vyživující energie. Vytváříme tak v plicích uzavřený energetický okruh, který energii neposouvá dál do těla, ale nechává ji kolovat v plicích a tím je posiluje a vyživuje. Prsty stejné ruku, které spočívají v prohlubenince dole na krku působí na jeden z nejúžasnějších bodů vůbec, který má mnoho funkcí - aktivuje imunitní systém, současně celý organismus hluboce zklidňuje a zbavuje stresu a spojuje se s dalšími systémy, které aktivují léčivé síly těla. Navíc je situován ve střední linii těla, která je mocným ochranným štítem našeho energetického jádra. Tento ochranný štít aktivujeme, když pracujeme s body na bradě. Uvádíme tak celé tělo do rovnováhy a posilujeme tím imunitní a dýchací systém. Všechny body držíme jen lehce bez tlaku.

Přesuneme prostředníček ruky, kterou jsme drželi body na bradě, do dolíčku za ušním boltcem. Palec ruky zůstává na stejném místě pod bradou. Bod za uchem je jedním z nejmocnějších bodů v těle, protože udržuje náš obranný imunitní systém silný a aktivní.

Když organismus zachvátí virová nebo bakteriální infekce, právě tyto body musí tvrdě pracovat, aby udržely náš imunitní systém silný a aktivní. Když všechny tyto čtyři body v těle propojíme, poskytujeme svému tělu obrovskou podporu a pomoc.

Totéž provedeme i na druhé straně těla. Umístíme prsty do prohlubeninky na krku, palec na opačnou stranu těla do míst, kde se paže připojuje k trupu hned pod klíční kostí. Palec druhé ruky pod bradu a prsty na bradu pod spodní ret.

Toto ošetření můžete provádět v posteli, i když se díváte na televizi. Po chvíli opět přesuňte prostředníček ruky, kterou jste drželi body na bradě, do dolíku za ušním boltcem tentokrát na opačně straně. Ostatními prsty se můžete bez obav dotýkat tváře.

Toto cvičení pomáhá k propojení všech systémů, aby utvořily energii, která posílí vaše biopole nebo aurické pole, které se díky tomu stane mnohem mnohem silnější. Tím se mimo jiné posílí a stabilizuje i vás srdeční systém. Jen tímto ošetřením obrovsky harmonizujete svůj imunitní systém a aktivujete vitální a léčivé síly svého těla. Při infekci provádějte nejméně po dobu 10 min na každé straně.

Doufám, že se vám toto ošetření zalíbí a budete ho provádět pravidelně a co nejčastěji.

(Poděkování Andree Homolové a jejím přátelům za překlad videa do češtiny)