Terapie pomocí očistných tělových svící

Velmi účinná, tisíce let stará metoda přírodního léčitelství. Znali ji staří Keltové, Slované i Indiáni. Místo svící používali duté trubičky ze svinuté kůry nebo listů stromů.

Tělové svíce používáme k očistě organismu, zmírnění zánětů a otoků, odstranění cyst, hlenů, různých nánosů a bolestí, pročišťují lymfatický systém. Působí 5 cm do všech stran od místa aplikace. Pro oblast břicha je nejvýhodnější dávat svíci do pupíku. V ostatních případech na bolestivé místo. Svíce mají širokospektrální účinek, ošetří tělo na více úrovních. Plamen zajistí i očištění všech našich energetických těl.

Přiložením zapálené svíce ke kůži vzniká podtlak (komínový efekt). Vytvořený kouř proniká do podkožního vaziva, naváže na sebe hnisavý odpad, který pak vytáhne na stěnu svíčky. Z těla jsou vytahovány všechny potíže uložené v podkoží. Kůže se mírně nahřívá a otevírá póry. Uvolněné a nahřáté dráhy pak snadno propustí škodliviny z těla ven. Záněty, cysty, myomy, otoky, bolest, kamínky se uvolní a část se vtáhne do svíce. Část tělo vyloučí způsobem, který zná a používá (při rýmě začneme více vysmrkávat a při kašli odkašlávat).

Použití svíce zkracuje dobu uzdravování. Pro dobrý pocit můžeme do plamene vložit také naše negativní emoce a myšlenky. Zkuste si představit, jak s plamenem odchází vaše bolest, jednoduše shoří.

Celkově trvá tato terapie cca 15 min. Po aplikaci se doporučuje hodně pít. 

Používám ručně vyrobené svíce z přírodních materiálů, z čisté bavlny, včelího vosku a kurkumy. Včelí vosk má schopnost mírnit zánět, pohlcuje těžké kovy. Kurkuma má protizánětlivé účinky.

Aplikace svíce nenahradí lékaře!


Diagnostika obsahu svíce:

Jemný prášek ze svíce vykazuje obsah škodlivin - bakterie, otoky apod. Pokud najdeme v prášku hrudky, podle zabarvení lze určit problém v organismu. Žluté až zelené hrudky - hnis. Růžové až červené - sraženiny a tromby. Šedé a černé - kameny a písek. Po několika aplikacích jsou hrudky menší. Pomocí RTG či ultrazvuku bylo zjištěno dokonalé odstranění cyst, kamenů apod.


Nedoporučuje se používat:

  • oblast srdce
  • otevřené rány a sliznice
  • břicho těhotných žen
  • vrchní část hlavy (korunní čakra)
  • alergie na některou složku svíce
  • u dětí mladších 3 let