Reference


"Příjemné prostředí, šikovná paní masérka, přijatelné ceny. A masáž je vždy jiná, přizpůsobená potřebám klienta. Chodím sem pravidelně. ." 

Blanka Lechnerová

Klid a teplo na masáž, příjemná hudba, ale hlavně moc šikovná a milá paní masérka. Citila jsem se báječně.

Martina Hourová

"Masáž hlavy byla naprosto dokonalá a uvolňující. Stejně tak masáž zad. Vše velice příjemné a relaxační. ."

Lucie Baněčková

"Regenerační studio paní Marcely Jirákové mohu vřele doporučit 🙂. Název studia je opravdu přesný. Zregenerujete se v krásném prostředí při ještě lepší masáži dle vašeho výběru i s relaxační hudbou. Přístup paní masérky je opravdu profesionální, je vždy milá, usměvavá a dbá na potřeby klienta. Pokud zvažujete návštěvu, určitě neváhejte ."

Lucie Vondrášková

Byla jsem dnes poprvé a vřele doporučuji. Paní masérka milá a je to profík ve svém oboru. Půjdu určitě znova i na jiné typy masáže. Příjemné prostředí a to k tomu patří. Jsem nadmíru spokojená. Děkuji za profesionální přístup paní Marcely.

Jindra Míková

"Krásné klidné prostředí, vyhřívané lehátko, moc milá masérka a ta nejlepší masáž, jakou jsem kdy zažila ! Určitě vyzkoušejte, moc doporučuji. 

Ivana

"Spokojenost absolutni! Neni co dodat "

Michaela Dobrovolná


"Doporučuji!!! Paní masérka milá, masáž perfektně provedena i s odborným výkladem, prostředí příjemné, uklidňující s krásným výhledem do zeleně, i když je místo v centru ."

Hana


"Velice příjemné prostředí a paní masérka své práci opravdu rozumí. Skvělý relax 🙂 ."

Lucie Kratochvílová